Automatyzacja

czyli pierwszy krok do rozwoju biznesu

Nowoczesna firma potrzebuje nowoczesnych narzędzi, a jednym z nich są dedykowane aplikacje webowe, które z dumą tworzymy w AppWorks. Nasze aplikacje przyjmują postać systemów typu ERP i CRM, które działają w przeglądarce internetowej i nie wymagają instalacji na urządzeniu użytkownika. A czym właściwie są systemy zarządzania ERP i CRM?

aplikacje webowe

Rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb

Nasze modułowe i elastyczne rozwiązania pozwalają nam tworzyć systemy zarządzania łączące funkcjonalności ERP i CRM, ponieważ są w 100% dedykowane i napisane zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami każdej firmy. Takie podejście pozwala nam później z łatwością skalować i rozbudowywać aplikacje w przyszłości.

ERP służy do monitorowania i optymalizacji procesów biznesowych, takich jak zarządzanie zasobami ludzkimi, finansami, logistyką czy relacjami z klientami. Systemy ERP umożliwiają lepszą kontrolę, raportowanie i podejmowanie strategicznych decyzji, a ich głównym celem jest zwiększenie efektywności, a co za tym idzie poprawa jakości usług i redukcji kosztów operacyjnych w firmach naszych klientów.

Elastyczne i modułowe rozwiązania

Nasze projekty realizujemy przy użyciu w pełni elastycznych i dostosowywanych na indywidualne potrzeby klientów modułów. Moduły to części aplikacji, które wykonują konkretne zadania lub obsługują wybrane działy w firmie i zawsze są ze sobą w pełni zintegrowane. Najważniejszymi z naszych autorskich modułów są:

Klienci

Moduł klientów wraz z kartami klientów

Użytkownicy

Moduł użytkowników z różnymi rolami i dostępami

Zamówienia

Moduł zamówień, zleceń, zakupów

Kalendarz

Moduł kalendarza wraz z planowaniem spotkań

Relacje

Moduł zarządzania relacjami ludzkimi

Sprzedaż

Moduł do zarządzania sprzedażą

Księgowość

Moduł do zarządzania finansami

Flota

Zarządzania flotą, ubezpieczeniami, przeglądami

Magazyn

Moduł do zarządzania zapotrzebowaniem

Powiadomienia

Moduł powiadomień: mailowych, sms, push

Oferty

Moduł do generowania ofert

Statystyki

Moduł statystyk i generowania raportów

Korzyści z wdrożenia systemu zarządzania w Twojej firmie

Automatyzacja procesów

Jedna(!) aplikacja webowa, obejmująca niemal wszystkie działy przedsiębiorstwa, jest w stanie zastąpić niezliczone tabele w Excelu, tysiące stron w Wordzie i segregatory pełne dokumentów.Nasze systemy pozwalają ograniczyć uciążliwe i monotonne obowiązki i przyczynić się do znacznej poprawy ich efektywności, poprzez:

lepsza kontrola w firmie

Lepszą kontrolę

lepszą koordynację, kontrolę i przyśpieszenie realizacji zadań

aplikacje mobilne

Redukcję czasu

optymalizację czasu pracy (zgodnie z badaniami prowadzonymi wśród naszych klientów nasze rozwiązania pozwalają na redukcję czasu pracy nawet o 80%),

Mniejsze ryzyko

Mniejsze ryzyko

zminimalizowanie ryzyka popełnienia błędów oraz występowania niezgodności w danych

Cyfrową dokumentacje

Cyfrową dokumentacje

cyfrowe przechowywanie dokumentów i łatwy dostęp do nich z jednego centralnego miejsca

Dostęp do kluczowych statystyk, raportów i analiz

Nasze moduły raportowe i analityczne pokażą Ci Twoją firmę w liczbach. Dzięki dostępowi do kluczowych, usystematyzowanych danych możesz zyskać narzędzia, które pozwolą podejmować lepsze decyzje biznesowe i reagować szybko na zmieniające się warunki rynkowe.

raporty analizy w systemach erp i crm appworks

Użytkownicy systemu ERP mogą w czasie rzeczywistym śledzić i analizować wyniki działalności firm i analizować je z wykorzystaniem najróżniejszych raportów, wykresów lub wskaźników ukazujących na przykład:

który produkt/usługa przynoszą największe zyski w Twojej firmie

którzy klienci zrealizowali zakupy o najwyższej wartości

którzy handlowcy wygenerowali najwyższy wolumen sprzedaży

którzy pracownicy są najbardziej wydajni

jakie były przychody i koszty w poszczególnych działach

jaki jest przyrost zleceń i klientów w Twojej firmie

Większa kontrola nad Twoją firmą

Przeniesienie wszystkich procesów do jednego systemu zbudowanego w formie aplikacji webowej pozwala na łatwy dostęp do danych na temat firmy w każdym miejscu i w każdym czasie.

Zarządzanie firmą staje się bardziej efektywne, a decyzje oparte o zawsze aktualne i kompleksowe dane przyczyniają się do lepszej kontroli nad wszelkimi operacjami, finansami i zasobami przedsiębiorstwa.

większa kontrola w firmie dzięki systemowi
poprawa jakości obsługi klienta

Poprawa jakości obsługi klienta

Dzięki naszym modułom CRM i zebraniu wszystkich danych w jednym miejscu, możliwe jest łatwiejsze śledzenie historii relacji, preferencji i potrzeb klientów. Pracownicy są lepiej wyposażeni w informacje, co ułatwia im indywidualne podejście do każdego klienta, a co za tym idzie - zwiększanie jego satysfakcji i budowanie długotrwałej relacji biznesowej.

Dobry kod to nie wszystko

lepsza kontrola w firmie

Doradztwo biznesowe

W ramach współpracy oferujemy doradztwo specjalistów z doświadczeniem w dziedzinie zarządzania biznesowego. Członkowie naszego zespołu przeanalizują obecne procesy w Twojej firmie i pomogą zidentyfikować obszary wymagające optymalizacji.

aplikacje mobilne

Wiedza i doświadczenie

Nasz zespół zyskał bogate doświadczenie podczas realizowania dziesiątek projektów dla przedsiębiorstw z bardzo różnorodnych branż, takich jak: dystrybucja gazu, branża budowlana; energetyczna; szkoleniowa; eventowa, galerie handlowe, biura księgowe, kancelarie prawne i podatkowe, rolnictwo, gastronomia, marketing, sport czy edukacja.

Porozmawiajmy

Najwięcej nowych zleceń trafia do nas z poleceń zadowolonych klientów, a o relacje dbamy równie mocno, jak o jakość naszego kodu. Jeśli wśród naszych usług widzisz takie, które mogą pomóc Ci w Twoim biznesie – skontaktuj się z nami i dołącz do grona firm, którym zaprogramowaliśmy zyski.

kontakt
kontakt
kontakt
kontakt
kontakt
kontakt
kontakt
Toruń, ul. Polna 105/21