Aplikacje mobilne

mniejszy ekran, większe możliwości

W AppWorks tworzymy natywne i hybrydowe aplikacje mobilne na systemy Android i iOS. Nasze aplikacje pomagają naszym klientom wyróżnić się innowacyjnością i nowoczesnością na konkurencyjnym rynku, jednocześnie zwiększając ich widoczność i dostęp do szerokiego rynku użytkowników mobilnych.

AppWorks App StoreAppWorks Google Play
aplikacje mobilne
hotel
aplikacje mobilne b2b

Aplikacje dla klientów B2B

Większość aplikacji mobilnych dostępnych w Google Play i AppStore powstaje po to by dotrzeć do klienta indywidualnego i zaoferować mu usługi i atrakcje niedostępne w żadnym innym kanale (jak strona internetowa czy social media).

Apki mobilne umożliwiają bardziej bezpośrednią interakcję z klientami, co prowadzi do zwiększenia ich zaangażowania i lojalności oraz budowania trwałych więzi z marką. Firmy, które inwestują w rozwiązania mobilne pokazują, że znają potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku i korzystają z najnowszych technologii, aby dbać o potrzeby swoich klientów.

Co potrafią aplikacje mobilne

Zakres funkcjonalności aplikacji mobilnych jest niemal nieograniczony, a jedynym ograniczeniem przy tworzeniu aplikacji mobilnych jest wyobraźnia. W AppWorks w swoim portfolio mamy już realizacje:

aplikacje mobilne obsługujące konferencje

Konferencje

Aplikacje eventowe z dostępem do funkcji społecznościowych, grami networkingowymi i elementami eCommerce

aplikacje mobilne dla centrów handlowych

Centra handlowe

Aplikacje dla centrów handlowych z programem lojalnościowym, warsztatami, konkursami i aktualnościami

Aplikacje dla startupów

Start upy

Aplikacje dla startup’ów i młodych przedsiębiorców oferujące dostęp do modułów księgowych, kadrowych, consultingowych i wynajmu przestrzeni biurowych

aplikacje mobilne na eventy

Eventy

Aplikacje dla tour operatorów; animatorów, organizatorów i uczestników

aplikacje mobilne do zamawiania jedzenia

Zamawianie jedzenia

Aplikacje do zamawiania jedzenia ze integrowanym, dedykowanym POS na tablety

aplikacje mobilne dla handlu

Handel

Aplikacje wspierające handel na targowiskach i giełdach towarowych

Aplikacje dla startupów

Wirtualne spacery

Aplikacje z wirtualnymi spacerami i tablicami w AR

aplikacje mobilne z rozszerzoną rzeczywistością

AR

Aplikacje wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość do skanowania etykiet w sklepach spożywczych

i wiele, wiele innych...

Aplikacje mobilne B2C i wewnątrz Twojej firmy

Aplikacje mobilne nie muszą służyć jedynie „klientom końcowym” i z powodzeniem mogą pomóc Twojej firmie również „od środka”. Aplikacja mobilna zintegrowana z głównym systemem zarządzania w firmie (na przykład webowym systemem CRM/ERP) może zautomatyzować i usprawnić pracę na jeszcze wyższym poziomie, szczególnie w branżach, w których pracownicy potrzebują łatwego dostępu do kluczowych procesów przy zachowaniu dużej mobilności.

aplikacje mobilne jako rozszerzenie systemu CRM ERP
aplikacje mobilne b2c
aplikacje mobilne wewnątrz firmy

Natywne aplikacje mobilne oferują znacznie większą wydajność niż rozwiązania webowe, mogą korzystać z pełnej funkcjonalności urządzeń mobilnych, takich jak aparat, czujniki czy lokalizacja GPS oraz pozwalają na wysyłanie w pełni indywidualizowanych powiadomień PUSH. Dzięki aplikacjom mobilnym wspierającym procesy w Twojej firmie:

Kierowcy mogą w czasie rzeczywistym sprawdzać trasy, aktualizować status dostaw, pobierać informacje o klientach i zamówieniach.

Magazynierzy z mogą skanować produkty przyjmowane do magazynu, kontrolować stan zapasów, a także planować i monitorować procesy wysyłki.

Koordynatorzy i kierownicy mogą śledzić postępy projektów, monitorować statusy zadań i kontrolować harmonogramy.

Sprzedawcy mogą szybko przygotowywać oferty, sprawdzać cenniki i składać zamówienia na spotkaniach.

Porozmawiajmy

Najwięcej nowych zleceń trafia do nas z poleceń zadowolonych klientów, a o relacje dbamy równie mocno, jak o jakość naszego kodu. Jeśli wśród naszych usług widzisz takie, które mogą pomóc Ci w Twoim biznesie – skontaktuj się z nami i dołącz do grona firm, którym zaprogramowaliśmy zyski.

kontakt
kontakt
kontakt
kontakt
kontakt
kontakt
kontakt
Toruń, ul. Polna 105/21